İÇ DEKORASYON - EN DEKORASYON
 • Pzt – Cts: 08:00 – 18:00
 • tuncerdeniz78@gmail.com
 • İÇ DEKORASYON

  Dekorasyon Nedir?

  Dekorasyon, inşa ettiğimiz bina türü yapıların iç ve dış mekânlarını süsleme sanatıdır. Tarih boyunca insanların, yaşadıkları mekânları bir şekilde dekore ettiklerini görüyoruz.Bu, insanların iç dünyasını ve zevklerini yaşadıkları ortama yansıtma isteklerinden kaynaklanmaktadır.

  Yaşamaktan, vakit geçirmekten keyif aldığımız ve alacağımız ortamlar oluşturmaya çalışırız. Aynı zamanda kendi kişiliğimizle dekore ettiğimiz mekân şıklığını diğer insanlara aktarma dürtüsünü de sahibiz.Yaşadığımız ev, çalışma ortamımız veya bahçemiz, bir yönüyle bizim kişiliğimizi yansıtmaktadır.

  İşte, huzur bulacağımız bir ortam oluştururken obje ve tasarım ürünleri ile yaptığımız süsleme işine dekorasyon denmektedir.

  Dekorasyonun Önemi

  Hayatımızın büyük bir bölümünü kapalı ortamlarda geçirmekteyiz. Özellikle de evimizde ve iş yerimizde!Zamanımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz bu mekânlar; huzurumuza, enerjimize ve ilişkilerimize doğrudan etki eden bir güce sahiptir.

  Dekorasyonda kullanılan renklerin ve objelerin insanlarda farklı etkilere neden olduğu bilinmektedir. Bu etkilerinden dolayı dekorasyonun sadece evimiz için değil iş yerimiz için de önemli olduğu göz ardı edilmemelidir.

  İÇ MEKAN TASARIMI & UYGULAMA

  Yaşam alanlarınıza, çalışma mekanlarınıza ve sosyal alanlara değer katan tasarımlar ile kullanıcıyı bütünleştiren projeler yaratıyoruz.

  İlkyaz Mimarlık; tasarım prensibi olarak, özgür düşünmeyi, hayal etmeyi, ayrıntıları yakalamayı ve tüm süreçlerinde dinamizm ve inovasyonu benimsemiş multidisipliner bir tasarım ofisidir. Tecrübeli ekibi, kendi bünyesinde barındırdığı üretim departmanı ve atölyesi ile tasarım ve üretimde sınırsız hayal gücü ve sorunsuz üretim mottosu ile çalışmaktadır. Tasarım yaklaşımında işlevselliği, yapısal etkenleri ve estetik ölçütleri beraber işlerken bir yandan da konfor, kalite ve süre etkenlerini gözeterek çalışmaktadır.  İlkyaz Mimarlık; yaşam alanlarınıza, çalışma mekanlarınıza ve sosyal alanlara değer katan tasarımlar ile kullanıcıyı bütünleştiren projeler yaratmaktadır.

   Tasarlanan mekanlar ve ürünler alanında deneyimli ve yetenekli üretim ekibi ile kendi atölyelerimizde kullanıcılarımızın değerlendirmeleri ile yönetilerek zamanında ve sorunsuz bir şekilde yerinde uygulanır.

  05336618100