BOYA BADANA & ALÇIPAN - EN DEKORASYON
 • Pzt – Cts: 08:00 – 18:00
 • tuncerdeniz78@gmail.com
 • BOYA BADANA & ALÇIPAN

  BOYA BADANA & ALÇIPAN & TADİLAT

  Profesyonel ve uzman kadromuzla hizmet verdiğimiz çalışmaların başında boya, badana, alçıpan ve tadilat işleri gelmektedir. Boya işi için kullandığımız tüm boyalar 1. sınıf ve en kalitelileri olup uygulamaya başlamadan önce boya için uygun şartları oluşturarak çalışmalara başlarız.

  Boya & Badana

  Sektördeki tecrübemizle evleriniz ve ofisleriniz için her türlü boya badana işlerini 1.sınıf işçilik ve titizlikle gerçekleştiriyoruz.

  Alçıpan

  İç mekanlarınızın tavan, asma tavan ve bölme duvar gibi yapılarını farklı tasarımlar ve şekilli duvar dekorasyonlarıyla alçıpan yapıyoruz.

  İç & Dış Cephe Tadilat

  Komple iç ve dış tadilat işleriniz, Mağaza tadilatınız, Ev tadilatınız, Ofis tadilatınız ve her türlü tamirat tadilat işleriniz yapılmaktadır.

  Büyük Mavi Boya/Badana – Tadilat – Alçıpan Hizmetleri

  Büyük Mavi olarak;  boya, badana, iç ve dış tadilat, alçıpan gibi ihtiyaçlarınız için profesyonel hizmet veriyoruz. Her türlü sorumluluğu üstlenerek, size ekstra bir iş ve zahmet bırakmadan, gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla her türlü güvenilir temizlik hizmetleri ihtiyacınıza cevap veriyoruz. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz cazip fiyatlar, uygun ödeme koşulları ve profesyonel temizlik hizmetimizle hijyen problemlerinize çözüm üretiyoruz.

  İstanbul’daki Boya/Badana Şirketleri arasında kalite ve prensip anlayışıyla öne çıkan firmamız, sizi hiçbir şeye karıştırmadan evinizi ve ofisinizi kullanıma hazır halde teslim etmektedir.

  Boya/Badana Hizmetleri

  Uzman Boyacı ekibimizin ustalık ve tecrübelerinin verdiği güvenle bugün artık kusursuz işlere imza atıyoruz. Ev yada ofisinize en uygun çözümü üreterek boya, badana, alçıpan, tadilat işlerinizde size en uygun fiyat ve cazip koşullarda en iyiyi sunmaktadır.

  Evlerinizin, binalarınızın, işyerlerinizin “yaşanılası” bir yer olması, hayallerinizdeki mekanların uygun fiyat ve kaliteli işçilikle birer birer gerçeğe dönüşmesini sağlıyoruz. Mekanlarınızın hem iç hem dış cephelerini profesyonel boya badana uygulamalarımız ile zevkinize göre renklendiriyoruz.

  İyi bir boya işlemi için; öncelikle boya yapılacak zemine uygun boyanın ve boyama işleminde kullanılacak yardımcı malzemenin seçilmesi gerekir. Boya tercih edilirken ucuz ve kalitesiz olanının seçilmesi yerine kaliteli bir malzeme tercih edilmelidir. Boyacı arkadaşlar bilirler ki, Ucuz ve kalitesiz boyalar metrekareye göre hesaplandığında maliyet olarak aynı seviyede olacaktır. Kaliteli malzeme ile duvarlarınız hem daha renkli hem de daha kaliteli bir görünüme sahip olacaktır. Piyasa da her kalitede boya ve boya için kullanılan ek malzemeler bulunabilir. Ancak uygulama ve sonrasında daha iyi sonuçlar elde etmek için kaliteli olmalarının yanında, boyanacak yüzeye uygun boya, malzeme kullanılması tercih edilmelidir.

  Alçıpan Hizmetleri

  Alçıpan duvar ve asma tavan yapımında kullanılan levhalardır. Hafif, yangına dayanıklı ve ses yalıtımı olarak da iyi bir malzeme olan alçı levhalar ayrıca istenilen şekle rahatlıkla getirilerek birçok yüzeyde kullanılabilirler.

  Alçıpanın Özellikleri | Neden Alçıpan Tercih Edilir?
  Alçıpanın ph değeri insan vücuduyla ayndır; bakteri üretmez. Alçıpan yangına dayanıklıdır. Tek kaplama yapılarak oluşturulan 7.5 cm genişliğindeki en basit Alçıpan duvar, yangına 30 dk. dayanıklıdır. Alçıpan esnektir. Deprem sarsısıntısında esneyebilen yapısı sayesinde patlamaz ve yıkılmaz. Alçıpan hafiftir. 1m boyaya hazır Alçıpan bölme duvar tuğladan 9 kat daha hafiftir. Bu depremden daha az etkilenmesi anlamına gelir. Alçıpan mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar. Alçıpan ile eviniz nefes alır. Alçıpan içerisinde bulunan su moleküllerini bulunduğu ortamın nemi azaldığında ortama geri verir, ortamdaki nem fazlalaştığında kendi bünyesien hapseder, kısacası ortamın nemini dengeler.

  Alçıpan Uygulama Alanlarımız:

  Yer döşemesi: Uygulama alanlarından bir tanesidir. Bulunmuş olduğunuz yere gore dilediğiniz kalıpta alçıpan yapmış oldurabilirsiniz.

  Duvar giydirme: Uygulama alanlarından bir tanesidir. Bulunduğunuz yerdeki oda duvarlarına istediğiniz şekilde giydirme yapabilirsiniz.

  Bölme duvar: Uygulama alanlarından bir tanesidir. Bulunduğunuz yerdeki ofisin yada evinizin öteki odalara ulaşımını sağlar. Örneğin; mutfaktan salona açılan bölme duvar. örneğin 750 m2 alanı 3 günde 120 değişik odalara ayırmak şeklinde.

  Yer döşemesi: gene uygulama alanlarından bir tanesidir. Yine ofisinizin yada evinizin yer durumuna göre uygun ölçü ve kalite ile döşenmesidir.

  Asma tavan: Uygulama alanlarından bir tanesidir. Genellikle ofisler için geçerlidir. Yüksek odalı yerleri asma tavan ile bölüp çift şekilde kullanma olanağı sağlar.

  İç & Dış Cephe Tadilat

  Tadilata karar verdiyseniz ilk yapmanız gereken şey bir bütce oluşturmak ve tadilat yapılacak yerlerin öncelik sırasına göre kafanızda belirlemek ve bu işler için Tadilat Merkezini arayıp ücretsiz keşif talebinde bulunmaktır.

  Ücretsiz Tadilat Keşfi Yapıyoruz

  Tadilat yapılacak mekan ile ilgili siz değerli müşterilerimizden isteklerinizi dinliyoruz ve bu isteklerin teknik açıdan olup olmayacağına yada dekoratif olarak ileride sıkılıp sıkılmayacağınıza kadar her türlü bilgiyi paylaştıktan sonra yapının teknik detaylarını alıyoruz. Gereken tüm ölçüleri sizin isteklerinizi not edip alandan ayrılıyoruz.

  Ücretsiz Keşif yapıldıktan sonra artık elimizde gerçek veriler bulunacağı için size sağlıklı ve uygun fiyat bilgisi yapılacak, işlerin listesi, birimleri ve işin kaç gün süreceği gibi bilgileri paylaşacağız. Siz de oluşturduğunuz tadilat bütçesi doğrultusunda gerekli değerlendirmeyi yaparak olumlu değerlendirmeniz durumunda çalışmalar uzman ekibimizce belirtilen süre içerisinde müşteri memnuniyeti ön planda olmak kaydıyla tamamlanacak ve teslim edilecektir.

  Tadilat İçin Yapılabilecekler aşağıdaki gibidir:

  – Duvar kırma yıkma
  – Duvar örme
  – Seramik kaplama
  – Şap atılması
  – Kara sıva yapılması
  – Alçı sıva yapılması
  – Elektrik tesisatı yapımı
  – Su tesisatı yapımı
  – Doğalgaz tesisatı yapımı
  – Boya yapılması
  – Parke kaplama
  – Pencere değişimi
  – Oda kapısı montajı
  – Çelik kapı yapımı
  – Asma tavan uygulamaları
  – Gergi tavan uygulamaları

  Villa gibi yapılarda banyo mutfak gibi alanların sayısı fazla olduğu için tadilat işleri artar çatı ve bahçe işleride dahil edilir.

  İşyeri tadilatında tamamen işletme tasarımına göre haraket edilir

  Fabrika tadilatı büyük alan tadilatı olduğu için metrajlar daha fazla olduğu için metrekare maliyetleri daha uygundur.

  05336618100